Каталог

0 800 333 271 Безкоштовно по Україні
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Укр Рус

Правила обміну та повернення

При замовленні товарів на нашому сайті, покупці погоджуються з умовами, прописаними у Законі України «Про захист прав споживачів».

Згідно з нормами цього закону, покупець має право повернути/обміняти товар протягом 14 днів з моменту купівлі, не враховуючи день самої купівлі. У разі такого звернення, ми в найкоротші терміни зв'язуємось з покупцем для з'ясування причин повернення/обміну.

Умови повернення/обміну товару належної якості:

  • Товар не був у вжитку, повністю збережено комплектацію та не порушено цілісність упаковки. При цьому відкрита упаковка не вважається пошкодженням товарного вигляду.
  • Не пошкоджено заводські етикетки, ярлики та маркування.
  • Присутній у наявностi чек.

При недотриманні цих умов товар не підлягає поверненню або обміну.

Умови повернення/обміну товарів неналежної якості регламентуються також нормами закону та підлягають прийманню лише за наявності чеку.

При поверненні товару співробітники оглядають його в магазині, і якщо він дійсно перебуває в неробочому стані внаслідок фабричного дефекту, здійснюють його обмін на товар аналогічної марки, моделі, артикулу або модифікації.

За відсутності на складі такого ж товару, покупець може повернути придбаний та замовити інший, який підійде йому за характеристиками та ціною.

У ситуації, коли заміна обходиться дорожче товару, що повертається, покупцеві необхідно доплатити різницю в ціні. У разі відсутності варіанту обміну, магазином здійснюється повернення грошей, сплачених за товар.

Витрати транспортування

Транспортні витрати на обмін чи повернення товарів належної якості здійснюється за рахунок покупця.

При поверненні товарів з фіксацією заводського дефекту витрати транспортування бере на себе інтернет-магазин.

Гарантія

Всі товари в нашому інтернет-магазині реалізуються лише у належному стані.

Гарантійний термін експлуатації — це термін, протягом якого покупець гарантує дотримання правил використання, а виробник виконує гарантійні зобов'язання у разі такої необхідності.

При зверненні за гарантією покупець може розраховувати на:

  • безкоштовне усунення несправності у найкоротші терміни;
  • відшкодування особистих витрат щодо усунення несправності;
  • здешевлення ціни товару.

При підозрі на заводський дефект товар відправляється виробникові на експертизу. У разі підтвердження браку під час виробництва або пошкодження товару продавцем, покупець має право на обмін або повернення витрачених коштів.Скидки за промокодом діють на товари Crazy Fish і не суммуються з акціями та накопителями. Все діє велика знижка: якщо на товар вже є -30%, ви використовуєте промокод з меншою знижкою, щоб використовувати промокод , но скидка залишиться -30%.