Каталог

0 800 333 271 Безкоштовно по Україні
Пн-Пт з 9:00 до 18:00
Укр Рус

Знижки друзям

Будь-який спінінгіст - наш друг, а друзям прийнято дарувати подарунки та робити знижки. Всі замовлення, що надходять через сайт, автоматично підсумовуються та заносяться до накопичувальної системи, збільшуючи вашу персональну знижку на товари TM Crazy Fish. Якщо у вас є купон на знижку більше накопичувальної знижки, то застосовуйте його – знижки не підсумовуються, завжди діє більша.

  • 5% — після виконаних замовлень на 1 000 грн.

  • 7% — після виконаних замовлень на 3 000 грн.

  • 10% — після виконаних замовлень на 8 000 грн.

  • 15% — після виконаних замовлень на 12 000 грн.

Як працює система знижок

Всі замовлення, оформлені через кошик, прив'язуються до вашого профілю на сайті та підсумовуються для обчислення відсотка знижки, тому перед оформленням авторизуйтесь у своєму обліковому записі. Перше замовлення можна робити без реєстрації - вона відбудеться автоматично при створенні замовлення: система запам'ятає вашу електронну пошту, телефон, ПІБ та адресу доставки. Оформлені через функціонал «В 1 клік» та по телефону замовлення не враховуються у накопичувальній системі знижок.

Є питання?

З понеділка по п'ятницю з 9 до 18 години відповідаємо на них за безкоштовним номером 0 800 333 271 та за електронною поштою shop@crazyfish.com.ua

Скидки за промокодом діють на товари Crazy Fish і не суммуються з акціями та накопителями. Все діє велика знижка: якщо на товар вже є -30%, ви використовуєте промокод з меншою знижкою, щоб використовувати промокод , но скидка залишиться -30%.